• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
водоотпорен печатење постелнина еластична дише мека * 200

водоотпорен печатење постелнина еластична дише мека * 200

 
DEN 127.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Пакетот вклучува : 1 x постелнина(Навлаките за Перници треба да се купат одделно)Големина : (Ширина x Должина x Длабочина),1cm = 0.39nch90x200x25cm = 35.4 x 78.7 x 9.8inch120x200x25cm = 47.2 x 78.7 x 9.8inch150x200x25cm = 59.1 x 78.7 x 9.8инч160х200х25см = 63 х 78,7 Х 9,8инч180х200х25см = 71 х 78,7 х 9,8инч200х200х25см = 78,7 х 78,7 х 9,8инч200х220х25см = 78,7 х 86,6 х 9,8инх1пиловац = само 1 навлака за перница, без постелнина, големина : 50х75смх1 =19, 7х29, 5 Инчи х12 навлаки за Перници = само 2 навлаки за перници, без постелнина, големина : 50х75смх2 = 19, 7х29, 5 инчи х2 карактеристики : водоотпорен, антибактериски и топол. Апликација : дизајн за зголемување од 25 см, Погоден За душеци со дебелина од 5-25 см. Карактеристики на стоката : заштита на животната средина, безбедност, отпорност на вода, апсорпција на влага, добра пропустливост на воздухот, изолација на урина, контаминација со масло од сок, лесно чистење, здравје и хигиена може да го заштитат душекот од грини и мувла.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ