• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кросли Каплан Отворен Стол Сет-Столици

Кросли Каплан Отворен Стол Сет-Столици

 
DEN 6879.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Искористете ги топлите сончеви денови со надворешен простор за разговор. Сетот За Надворешни Седишта Каплан 2 вклучува две удобни фотелји, идеални за часови уживање. Длабоките, широки седишта и ergономските потпирачи за грб се спарени со потпорни потпирачи за раце и кадифни перници за седиште победи?не сакаат да се движат од. Двете столчиња се направени со челични рамки отпорни на ' рѓа за издржливост. Навлаките за перничиња што привлекуваат око имаат контрастни цевки и се третираат КАКО ОТПОРНИ на УВ, избледување и влага. Цврста Челична Рамка Во Бела Завршница; Комплетот вклучува : 2 Столици За Раце; Врвен Челик Заштитен Со сите временски услови, ' Рѓа; Едноставен Дизајн Х; Перници Отпорни НА УВ/Избледување; Перници Отпорни на Влага; Лесен за Склопување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ