• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Титаниум Црна ip-позлатени w Јаглеродни Влакна Вметнување Полиран Бенд

Титаниум Црна ip-позлатени w Јаглеродни Влакна Вметнување Полиран Бенд

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа прекрасна Длето Титаниум 9мм Црна ip-позлатени W/Јаглеродни Влакна Вметнете Полиран Свадба Бенд. Овој стил е широк 9,00 мм. Металната тежина може да варира во зависност од големината на прстот и изборот на метал. ОПЦИЈАТА ЗА ПОДАРОК КАРТИЧКА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА СТАВКА! Овој производ ќе испрати во рок од 1 ден (и) од времето на нарачката. Женски Возрасни Примарен Челик Титаниум Црна IP-позлатени Со Јаглеродни Влакна Вметнување 9mm Бенд.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ