• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Furhaven МИЛЕНИЧИЊА ДРЕМКА Ватиран Крзно Миленичиња Фрли Миленичиња Кревет

Furhaven МИЛЕНИЧИЊА ДРЕМКА Ватиран Крзно Миленичиња Фрли Миленичиња Кревет

 
DEN 1199.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Брза и лесна удобност за вашето домашно милениче дома или во движење. Дремката делукс ватиран крзнен килим е едноставен, обложен килим кој лесно ќе создаде меко место за дремење за вашето домашно милениче насекаде. Овој кадифен кревет за миленичиња има јадро од полиуретанска пена и е целосно измиен. Fur Haven МИЛЕНИЧИЊА ДРЕМАТ Ватиран Крзно Миленичиња Фрли Миленичиња Кревет : Бои : Црна. Лате. Големини : Голем : 22 "х 35 " х 1". Џамбо : 48" х 28" х 1". За да се намали нашиот јаглероден отпечаток, овој производ ќе се испраќа под компресија. Лесен и пренослив. Обложен килим за брз, лесен и удобен кревет. Целосно перат полиуретанска пена јадро.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ