• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Колиша Женски Тенкови Врвови Без Ракави Летен Врв В Маици За Вратот Обичен Празник Блуза Со Еднобојна Боја Црвена XL

Колиша Женски Тенкови Врвови Без Ракави Летен Врв В Маици За Вратот Обичен Празник Блуза Со Еднобојна Боја Црвена XL

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом.Добивате Комплименти Кога Ги Носите Овие Резервоари. Дизајн : овој летен резервоар е едноставен, со еднобојно тело и копчиња за . Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен. Дизајн-Летни Врвови За Жени Се Карактеризираат Со Секси Дизајн На Деколте На Вратот V, Блузи Без Ракави За Жени, Секојдневен Лабав Стил, Течни Блузи За Резервоари, Маици Со Копчиња, Блузи Со Еднобојни Бои, Слатки Маици за Облека за Плажа, Трендовски и Елегантен. Натпревар : овој врат На Резервоарот Е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од полиестер и памук. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Елек, Резервоар, Маици Блузи, Маица, Широка Маица, Летни Врвови Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови.Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Материјал-65% Полиестер, 35% Памук. Повод-Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Училиште,канцеларија,забави,клубови и Состаноци.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Цврста Блуза, Секојдневен Тип На Шема На Резервоарот За Вратот V : Цврста Боја, Копчиња Боја : Црна, Зелена, Сива, Црвена, Розова, Бела (По Избор)Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер, 35% Памучна Должина : Колковите должина На Деколте : V Должина На Вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ