• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Собирање Надувување Пвц Воздушни Кревети Душеци За Домашна Внатрешна И Надворешна Употреба

Собирање Надувување Пвц Воздушни Кревети Душеци За Домашна Внатрешна И Надворешна Употреба

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Висококвалитетниот пвц материјал на дното го прави воздушното корито исклучително анти-лизгање и стабилно. Пакетот Вклучува : 1 x воздушен кревет. Материјал : пвц + стадо ткаенина. Објект капацитет : 650 фунти. Спецификации : Боја : како што покажува сликата. Воздухот се дистрибуира рамномерно низ душекот со помош на специјално конструиран мулти-коморен и повеќеслоен дизајн. Волти : 110v. Потребни се само 3-5 минути за да се надува двојно високо двојно воздушно лежиште, а откако ќе се издува, можете да го преклопите и да го ставите во торбата, а потоа да го однесете каде сакате.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ