• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Убиј Го Бил - Смртоносен Одред За Атентат На Вајпер-Премиум Кошула Со Кратки Ракави Со Тенок Фит-Х-Голема

Убиј Го Бил - Смртоносен Одред За Атентат На Вајпер-Премиум Кошула Со Кратки Ракави Со Тенок Фит-Х-Голема

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова е унисекс возрасна 100% памучна врвна Тенка фит маица со трајна издржливост. Нашите маици се претходно изработени со јака со двојна игла, ракав и полите направени и за мажи и за жени. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ