• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Викерман Црвениот Тортум Пакет 12 Долго Стебло, Вистински Зачуван Сушен Цветен Декор За Свадба, Дома или Секојдневни Аранжмани, 5-мл Женски Цветен Пакет

Викерман Црвениот Тортум Пакет 12 Долго Стебло, Вистински Зачуван Сушен Цветен Декор За Свадба, Дома или Секојдневни Аранжмани,

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Викерман Црвениот Тортум Пакет. Ова е целосно природен производ, така што димензиите на големината може да варираат од растение до растение. Оваа ставка се движи во висина помеѓу 12" и 18" инчи и се продава како пакет од 5-7 мл. Се одликува со прекрасно црвено зеленило од цвет на тортум и прави одличен додаток на секој аранжман или декор. Цветовите носат дополнителна текстура на ова уникатно зачувано растение. Оживејте го вашиот уникатен стил со вистински зачувани природни ботанички производи. Бојата и текстурите на овие растенија сигурно ќе дадат изјава. Создадете реални аранжмани со вашите идеи за САМОДОВЕРБА. Ќе ги најдете овие уникатни исушени растенија ќе создадат неверојатни аранжмани. За дополнителни комплементарни акценти видете ги многуте природни растенија и цвеќиња достапни Од Викерман. Викерман е лидер во индустријата од 1940 година. Уживајте во овој стручен извор и зачувана декорација околу вашиот дом. Викерман ги презема сите мерки на претпазливост за внимателно да ги спакува и испрати овие прекрасни сушени растенија. Вистински зачувани растенија подготвени совршено да го нагласат вашиот аранжман - По 5-7 мл Пакет. Големината варира поради природните варијации, висината се движи помеѓу 12" до 18". Прекрасно природно зеленило, уживајте во овие уникатни текстури и додајте богата боја на вашиот декор. Лесно се грижи за одржување бесплатно. Додадете ја убавината на природно зачуваната трева во вашиот дом.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ