• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Богатствата НА каролина CK8223GCA7P Basset Пес Кученце Дизајн Божиќ Подароци И Дрво Честитки И Коверти

Богатствата НА каролина CK8223GCA7P Basset Пес Кученце Дизајн Божиќ Подароци И Дрво Честитки И Коверти

 
DEN 199.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Богатствата НА каролина CK8223 GCA7 P Basset Пес Кученце Дизајн2 Божиќни Подароци И Честитки За Дрвја И Пликови Честитки И Пликови Пакет од 8 со раса специфични уметнички дела од Басет Пес од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со овој божиќен декоративен . Оваа Честитка и Пликови пакет од 8 е од колекцијата Богатства На Каролина Божиќни Подароци и Дрво. Богатства Каролина Печатени Честитка Пакет. Ова е пакет од осум преклопени 5х7 картички и осум соодветни бели пликови. Овие картички се празни внатре за да ја додадете вашата специјална белешка или специјален празничен поздрав. Целосните уметнички картички во боја се отпечатени во нашиот објект во целосна боја на нашиот капак од 80 килограми или 216 GSM. Супер мазната завршница на белите картони навистина ги подобрува уметничките дела на картичката. Секоја картичка доаѓа со соодветен бел плик. Уметничкото дело на картичката е создадено од еден наш домашен креативен уметник или еден од нашите лиценцирани уметници. Ова е од Каролина Богатства Кучиња категорија на производи. Божиќ Басет Пес Кученце #2 Честитки И Пликови Пакет на.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ