• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пајл Дами Еднобојни Секојдневни Панталони Лабава Облека За Дневна Облека Панталони Со Висок Струк Празнични Дно Долги Панталони Кларет 2XL

Пајл Дами Еднобојни Секојдневни Панталони Лабава Облека За Дневна Облека Панталони Со Висок Струк Празнични Дно Долги Панталони

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Дизајн-Секојдневни Разгорени Широки Панталони За Нозе, Лабави Удобни Панталони За Слободно Време, Палацо Панталони Со Висок Струк, Кадифени Ребрести Долги Панталони Со Цврста Боја. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Карактеристики : Женските дневни панталони се дизајнирани со еднобојна, еластична висока половина, разгорена широка нога, дневни панталони,палацо панталони со висок струк за жени, јога панталони удобни и шик. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Жени Разгорени Панталони За Палацо За Нозе, Панталони Со Висок Струк, Еластични Панталони Долги На Половината. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Опис : Пол : Жени, Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Жени Дневна Панталони, Палацо Панталони, Широка Нога Долга Панталони, Лабава Повик Панталони, Одблесокот Панталони, Еластична Половината Разгореа Панталони Тип : Еднобојна, Ребрести Боја : Сива, Црна, Розова, Кларе, Кајсија, Светло Зелена, Темно Зелена, Кафеава, Темно Кафе, Армијазелена (Опционално)Големина : С, М, L, Xl, 2xl, 3xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексваист : Висока Должина На Половината : Целосна Должина Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа,Јогафеатури : 1.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ