• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Факел Во бангхонг Полесен-Факел За Готвење Крем Бруле Факел, Прилагодлив Пламен Што Може Да Се Полни Ветроупорен Бутан Полесен Повеќенаменски Кулинарски Факел За ?

Факел Во бангхонг Полесен-Факел За Готвење Крем Бруле Факел, Прилагодлив Пламен Што Може Да Се Полни Ветроупорен Бутан Полесен

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Кога го користите за прв пат, прво надополнете го гасот, бидејќи запалката е празна поради прописите за транспорт. Безбеден е и лесен за употреба. ● Совршен Подарок+ Стилски И ултра тенок дизајн, извонредни повеќекратни шеми на бои, многу погодни за одмори, родендени и деловни активности. Потребни се два часа за целосно полнење и трае повеќе од три часа за континуирана работа. € USB Полнење● ПОЛЕСНИТЕ СТРАНИЧНИ LED светла ја покажуваат преостанатата моќност, јасно може да ја потроши нејзината потрошувачка на енергија, може да се полни со лаптоп, полнач за автомобил, банка за напојување и адаптери за напојување во секое време, насекаде, удобно и брзо.Лесно бутан (без гас, ќе треба да се)Големина : 3см х см / 5.Супер моќен факел со син пламен со 3 поставки на јачина. Откако ќе го отворите полесниот капак, едноставно притиснете го отворениот за брзо . Со цел да се задржи силен пламен и затнување на пристаништето, ве молиме користете висококвалитетен бутан за полнење.Полесниот целосно метал е изработен од висококвалитетна легура. Полесното целосно метално куќиште е изработено од висококвалитетна легура.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ