• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фишертехник Напредни Тркачи Изградба Сет

Фишертехник Напредни Тркачи Изградба Сет

 
DEN 199.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Брзите И атрактивни Тркачи со нивното функционално управување носат загарантирана акција во детската спална соба. Новите делови за дизајн ви даваат многу опции за прилагодување на малите брзини. За деца од 7 години. 50 шарени и цврсти делови. 3 забавни модели на тркачки автомобили. Практично учење базирано на СТЕБЛО. Висококвалитетна Конструкција. Произведено Во Германија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ