• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Springcmy Бебе Момче Краток Ракав Блузи Маица Долги Панталони Камо Облека

Springcmy Бебе Момче Краток Ракав Блузи Маица Долги Панталони Камо Облека

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Добредојдовте-Квалитетот е прв со најдобра услуга. клиентите се наши пријатели.- Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Што Добивте : 1 х Блузи и 1 х панталони-Материјал : Мешавина Од Памук-Боја : како што е прикажано на сликите-Списокот Вклучува : Облека Од Две Парчиња-Големини : 70/80/90/100/110смсајз Табела : Големина Мерење На Возраста (См) Горната Биста *2 Панталони70 0-6М 33 24 4280 6-12М 36 26 4490 12-18М 39 28 47100 18-24М 41 30 50110 2-3Ј 44 31 55постои 2-3% разлика според рачното мерење.ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.1 инч = 2,54 цмпомнете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Материјал : Мешавина Од Памук.Мека, удобна, еластична за дишење,издржлива и мазна, без штета на кожата на вашето бебе. Дизајн : Дизајн На Гестови Со Американски знамиња "да", памучна кошула со кратки ракави,соодветни искинати и тексас шорцеви со знаме, совршени за активности На Денот на Независноста. Најдобар подарок за девојчиња на 4 јули. Големина : Одговара за 1-4 години бебиња носат.Ве молиме изберете ја точната големина според табелата со големини.Машинско перење или миење раце. Прилика : Одлично за подарок од 4 јули, фотосесија,забава, натпревар и други прилики. Толку стилски и симпатичен! Совршено одговара на вашите девојки и вашата девојка ќе добие многу комплименти за тоа!. Пакет вклучувајќи : 1x Маица+1x Шорцеви.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ