• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Птица Кафез Агол Полица

Птица Кафез Агол Полица

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Prevue Пет Производи Кафез Агол Полица Црна 3100 B обезбедува дополнителна површина за птици да седат или да играат! Полицата совршено се вклопува во аголот на Сите Производи За Домашни Миленици Изберете Серија челичен градежен Кафез обложен со прав. аголната полица може да се користи и за држење вреќи за спиење, гнезда идруги играчки. Одликувајќи се со безбедни стеги за навртки за крилја, Нашата Аголна Полица од 3100б има димензии 17 3/4" долга, 12 "широка и 1 1/2" висока со растојание од 5/8". Обезбедува дополнително место за одмор за птици, или полица за вреќи за спиење, гнезда или други додатоци. Одговара на моделот на кафез #3156 W и Сите Избрани кафези. Челична конструкција обложена со прав соцрн хамертон финиш за издржливост. Модел БР : 3100Б. Птица Кафез Агол Полица.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ