• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Божиќ кадифен симпатична кукла Кукла дедо Мраз декорација подарок Орнаменти

Божиќ кадифен симпатична кукла Кукла дедо Мраз декорација подарок Орнаменти

 
DEN 102.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Божиќ кадифен симпатична Кукла кукла дедо Мраз декорација подарок Орнаменти Спецификации : Забава Божиќ Украс Декорацијамногу прекрасна божиќна декорацијаистакнете ја празничната атмосфера најдобро за празнични Божиќни Божиќни орнаменти Погодни За Божиќ, Бутик, стоковни куќи, дом, итн.Големина : 17x50cmmaterial : Fabric Note : поради мерењето на раката, има грешка во големината околу 1-2cmpleess ве молиме потсетете се дека поради светлосните ефекти и поставките за осветленост/контраст на мониторот итн, тонот на бојата на фотографијата и вистинската ставка може да бидат малку поинакви пакетот вклучува : 1 парчиња Божиќна Кукла Божиќ. Добар квалитет и прифатлива цена. Ние ќе ја испратиме вашата нарачка во рок од 2 дена.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ