• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Соработници Мфг Копродукции. Гел Кристали 7. во. 9. во. Подлога за глувче Со Одмор На Зглобот-Сина

Соработници Мфг Копродукции. Гел Кристали 7. во. 9. во. Подлога за глувче Со Одмор На Зглобот-Сина

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Designedономски дизајниран да обезбеди поддршка и удобност на зглобот. Густата гел перница е во согласност со контурите на вашиот зглоб за да го ублажите притисокот. Марамчиња за покривање отпорни на дамки чисти со влажна крпа. Нескидната гумена подлога го одржува мирот цврсто на своето место. Оптичката површина погодна за глувчето обезбедува супериорно следење и контрола. Материјал За Полнење на зглобот : Гел; Подлога За Глувче/Тип На Одмор На Зглобот : Подлога За Глушец Со Одмор На Зглобот; Боја(И) : Сина; Тема : Цврста Боја. Designedономски дизајниран. Дебела перница исполнета со гел. Лесна за чистење, отпорна на дамки површина. Нескидна гумена подлога. Совршен за дома или канцеларија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ