• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тифун Зимски Палта За Мажи, Мажи Обична Вратоврска Вратоврска Боја Тексас Јакна Со Долги Ракави Со Џебови И Затворање На Копчиња Розова 5XL

Тифун Зимски Палта За Мажи, Мажи Обична Вратоврска Вратоврска Боја Тексас Јакна Со Долги Ракави Со Џебови И Затворање На Копчиња

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Мажи Обичен Превртување Вратоврска Боја Тексас Јакна Со Долги Ракави Со Џебови И Затворање На Копчињата Карактеристики : изработена е од висококвалитетни материјали, доволно издржлива за вашето секојдневно носењестилски и моден дизајн ве прават попривлечни Совршен Натпревар Со вашите омилени, тексас фармерки итн Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Зимски/Есенски Пол : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода, Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машка Јакна со Големина.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length XXxxxl5x-Large162046142cm/55.91"57cm/22.44"67cm/26.38"79cm/31.10"Size : XXXXXLSize. : 5 X-Large US : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 142cm/55.91 "Ракав : 57cm/22.44" Рамо : 67cm/26.38 "Должина : 79cm/31.10" Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Карактеристики : Секојдневни Врвови,Цврст Капут,Џеб,Качулка,Долг Ракав ,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, есенска и Пролетна секојдневна Блуза. Специјалниот дизајн на Џебни Дуксери го прави посекси и попривлечен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ