• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хановер Монклер 5-Парче Челик Отворено Контра-Висина Јадење Во Собата Со Столици и Маса, Седишта 4

Хановер Монклер 5-Парче Челик Отворено Контра-Висина Јадење Во Собата Со Столици и Маса, Седишта 4

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

, Димензии на табелата : 33 "Д х 33" В х 36. Облогата во прав со високи перформанси обезбедува продолжена заштита од ' рѓа, гребнатини и ув штета. Услугата За Клиенти Во Хановер е тука да помогне! Ако ви требаат делови за замена, делови поради оштетување при транзит или имате какви било прашања, слободно контактирајте не и нашиот тим за услуги на клиентите ќе одговори во рок од 24 часа за да ви помогне. Класичните украси се движат низ задниот дел на секој стол. Designedономски дизајниран за удобност и издржливост за долготрајна употреба за уживање многу години. Дизајнот за заштеда на простор добро се вклопува во големи и мали средини. Направен со тешки рамки отпорни на 'рѓа и отпорни на временски услови, овој комплет за јадење се произведува со облога во прав со високи перформанси, што го штити од' рѓа, гребнатини и штетни УВ зраци. Вртливата акција столици вршат мазна, 360-степен спин. Потребно е некое собрание.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ