• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јас и љубовта и ти Нахранете Мјаукајте Влажна Храна За Мачки, Зајакнете Со Пилешко

Јас и љубовта и ти Нахранете Мјаукајте Влажна Храна За Мачки, Зајакнете Со Пилешко

 
DEN 286.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Зајакнување на хидратацијата-вашата мачка ужива во вкусна, негување супа за да се осигура дека добива доволно Н20 (дури и без да го знае тоа!) секој ден. Исто така, специјален извик на дополнителен поттик на антиоксиданси и витамини за да се осигура дека вашата мачка живее најдобро 9 животи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ