• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Базен Играчки-ПРЕДВОДЕНА Од Плажа Топка СО Далечински Управувач-Бои Светла и Светлосни Режими, 100 стапки Растојание За Контрола

Базен Играчки-ПРЕДВОДЕНА Од Плажа Топка СО Далечински Управувач-Бои Светла и Светлосни Режими, 100 стапки Растојание За Контрола

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Сјај Топката Карактеристики : . Црвена, сина, жолта и транспарентен дизајн. Прилагодливи 16 бои. Смешни базен вода играчка. Партија/ свадба декорација. Светлечки светла за базен/ тревник/ двор/ градина. Лесно за составување. Нетоксичен материјал. Како да започнете (Исто како сликата во овој производ или Проверете ЈА ИНСТРУКЦИЈАТА во пакетот) : . Отворете ГО LED модулот и Вметнете 3 * ааа батерии (НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ) во преградата ЗА тесто на LED модулот;. Надувајте половина од топката со воздух и ставете ГО Лед Модулот во топката, а потоа целосно надувајте ја топката;. Надувајте Полн со воздушно перниче, а потоа ставете го воздушното перниче во топката над LED модулот;. Затегнете го заштитното ѕвоно;. Започнете ја вашата игра. Спецификација : . Материјал : пвц. Големина : 16" во дијаметар. Боја : Бела. Светлосен Ефект : 16 менување бои, 4 режими на светлина, 10 различни поставки за осветленост. Водоотпорен : IP67. Опсег на далечински Управувач : 30 стапки. Тежина На Инсталацијата : Лесни Играчки ЗА Базен - ПРЕДВОДЕНА Од Плажа Со Далечински Управувач - 16 Бои Светла и 4 Режими На Светлина, Растојание За Контрола од 100 стапки(1 ЕЕЗ).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ