• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Колиша Жени Лето Секојдневно Носење Блузи За Резервоари Боемски Маици Без Ракави Секси Исечен Пуловер

Колиша Жени Лето Секојдневно Носење Блузи За Резервоари Боемски Маици Без Ракави Секси Исечен Пуловер

 
DEN 591.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Натпревар : овој квадратен врат на резервоарот е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки.Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од полиестер и памук . Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ