• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Боем, Ники Злато Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов - Празнично Обожавање

Боем, Ники Злато Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов - Празнично Обожавање

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Ники Боем претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 18х14 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирање, насловено"Празнично Обожавање". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание изработено Од Рамка До Ѕид со методот giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамка До Ѕид внимателно доби висококвалитетна слика од Издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна златна украсена дрвена рамка со двојно подлога што совршено го надополнува уметничкото дело. Нашиот тим од искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе биде поставена за да гарантира дека вашето уметничко дело е навремено врамено и испратено до вас. Горди сме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во Сад и уверени сме дека вашето купување ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирањето во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го цените во годините што доаѓаат. Ви благодариме што избравте Рамка До Ѕид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Боем, Ники. Наслов : Празник Обожување. Врамена Големина : 18х14 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Златна Украсена Дрвена Рамка со Двојно Матирање. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ