• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Знаме На Државата флорида Антички Нараквица Приврзок Патент Повлечете Шарм со Јастог Затворач

Знаме На Државата флорида Антички Нараквица Приврзок Патент Повлечете Шарм со Јастог Затворач

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

За Производот : Мал по големина, но голем по неверојатност..пристапете со овој забавен и сериозно кул шарм! Шармот виси од прикачената метална канџа за јастог и може да се закачи на нараквица, или да се додаде за подобрување на патентите, ранците, приврзоците за клучеви и многу други додатоци..како е тоа за разноврсност? Доаѓа со дизајнот на врвот на смолата од двете страни на металниот шарм. Приближната големина на шармот е 0,6" (15мм) во дијаметар. За Дизајнот : Покажете ја вашата гордост За Флорида со своето државно знаме! Мал по големина, но голем по неверојатност..пристапете со овој забавен и сериозно кул шарм. Може да се закачи на нараквица или да се додаде за подобрување на патентите, ранците, приврзоците за клучеви и многу други додатоци. Шармот виси од приложената метална јастог канџа. Доаѓа со дизајнот на врвот на смолата од двете страни на металниот шарм. Изработени од метал. Приближната големина на шармот е 0,6" (15мм) во дијаметар. Сите креативни внатрешни дизајни се применуваат. Со други зборови нелиценциран. Графика И Повеќе производ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ