• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јога Панталони Женски Плус Големина Женски Истегнување Јога Хеланки Фитнес Трчање Теретана Спорт Активни Панталони Со Целосна Должина Јога Комплети За Вежбање Па

Јога Панталони Женски Плус Големина Женски Истегнување Јога Хеланки Фитнес Трчање Теретана Спорт Активни Панталони Со Целосна

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Сечењето и должината на панталоните се доволно умерени за да ги покажат линиите на фигурата без да бидат премногу тесни или откривачки. комплети за вежбање за жени;хеланки за жени;хеланки;џогери за жени;панталони за жени;хеланки за вежбање за жени;женски панталони;Женска Плус Големина;Летни Фустани за Жени 2023;. [ПОВОД] : . Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Материјал : Полиестерокција : Секојдневен Стил : Лежерна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Женски панталони. Може да се користи со различни стилови на кратки ракави, блузи, врвови на резервоари, дното, јакни, капи, кошули, накит, ѓердани, прстени итн. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 64см/25. Без разлика дали сте во теретана, парк или социјални настани, ќе можете да го привлечете вниманието на луѓето.77 "Колк : 96см/37.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ