• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска Марка Ликовна Уметност Шауфони

Трговска Марка Ликовна Уметност Шауфони

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвен за бесрамна презентација Заштитен Знак Ликовна Уметност " Шауфони! Шофони! 1898 " Платно Ѕид Уметност Од Џулс Груен : Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ