• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дете Деца Момчиња Облека Пижами Без Ракави Облека За Спиење Цртани Врвови Шорцеви Комплети Големина 18-24М

Дете Деца Момчиња Облека Пижами Без Ракави Облека За Спиење Цртани Врвови Шорцеви Комплети Големина 18-24М

 
DEN 175.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Изберете го комплетот што ви се допаѓа! Прилика : костумот На оваа девојка е погоден за вашето дете дома, училиште, емисии, тури, забавни паркови итн.60"симпатичниот стил и безбедните материјали на Овој Комплет за девојки Прават одличен подарок за децата.20" Големина : 120 Препорачана Возраст : 3-4 Години биста : 68см/26.54" должина на шорцеви : 31см/12.75" шорцеви должина : 29см/11.39" Шорцеви Должина : 25см/9.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ