• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дк1412-6Д Предни Дупчени Ротори И Полуметални Влошки за Сопирачките

Дк1412-6Д Предни Дупчени Ротори И Полуметални Влошки за Сопирачките

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Диск Сопирачка Рампа и Дупчат Роторот Комплет Дизајниран И дизајниран за да се исполнат ОЕ за вклопување и Структура. Сите ротори ги исполнуваат стандардите ЗА леење се3000 или СА3500 сиво железо. Сите ротори мелница избалансиран за да се спречи вибрации. Дупчена И Заоблена Подлога за Сопирачките Како Оригинална Опрема (Доколку Е ПОТРЕБНО ОЕ). Процес На Контрола на квалитетот за да се обезбеди највисок квалитет и сигурност во производството.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ