• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Милионер Сум Во Сонот Клуч Ѓердан Приврзок Послужавник Украсени Синџир

Милионер Сум Во Сонот Клуч Ѓердан Приврзок Послужавник Украсени Синџир

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : Должина На Клучот : 9 см / 3,5 инчи;дијаметар На Нафора : 2,5 см / 1 инч;должина На Синџирот : 50 см / 19,7 инчи класификација : Карактеристика На Клучот Ѓердан : - Послужавниците се направени од силна метална легура, нема да се свиткаат. Прекрасни послужавници Во ретро стил Водат, никел и без кадмиум.- Клучниот ѓердан е добар подарок за да изразите дека секогаш сте тука за неа. Почетниот ѓердан ќе направи одличен додаток и ќе даде комплимент за секој стил и пригода. - Дојде спакувани убаво, и со подарок кутија да го задржи во за безбедно чување кога патуваат или чување!Материјал : Количина На Метален Пакет : Клучен ѓердан€1 овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Јас Сум Милионер Во Сонот Клуч Ѓердан Приврзок Послужавник Украсени Синџир.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ