• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сива Рамка За Слики Од Барнвуд За Загатки Постери Фотографии Или Уметнички Дела

Сива Рамка За Слики Од Барнвуд За Загатки Постери Фотографии Или Уметнички Дела

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Готова рамка за слики за постери, отпечатоци, уметнички дела или загатки. Доаѓа со јасен акрилик со кои се соочува. Гордо направени во САД. Вклучен е цврст картонски поддржувач и висечки хардвер. Рамката е висококвалитетно композитно дрво наречено Бонанца Дрво од Фрамерика. Цврст материјал со многу мазна површина. Овие Еколошки Рамки Од Дрво Бонанца обезбедуваат финиш и изглед на цврсто дрво по дел од цената. Околу 9 милиони тони преостанато дрво секоја година се собираат, чистат и мелат до честички со униформа големина. Во автоматски и компјутерски контролиран процес, комбинацијата се формира под интензивна топлина и притисок. Завиткан МДФ. Американа сива рустикална завршна обработка инспирирана од временско носење, издржани амбари со тесно рамно лице. Еколошка рамка направена од висококвалитетно композитно дрво. Крут преден дел од плексиглас кој е издржлив и отпорен на кршење. Доаѓа со деинсталирана закачалка за пила. Виси вертикално или хоризонтално. Рамката е широка 1,25 инчи на горната површина и седи .75 инчи од ѕидот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ