• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Inktastic 1 Роденден Годишна Облека Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Долги Ракави Боди

Inktastic 1 Роденден Годишна Облека Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Долги Ракави Боди

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Смешно тоа е мојот 1-ви роденден дизајн за момче или девојче со роденденска капа и ѕвезди. За поладно време, облечете го бебето во овој мек ползавец со долги ракави во одлично фитинг ребро за бебиња 1х1. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Белата е зашиена со 100% памучна нишка, рамни Шевови, двојно игла зашиени ребра врзување на вратот, рамената,ракавите и отворите на нозете, Засилено три-предвремено затворање на врзување. Ползавец Со Долги Ракави. Inktastic 1 Роденден 1 Годишна Облека Новороденче Долг Ракав Боди Унисекс 0060 Хедер Греј 12 Месеци. Првиот роденден на бебето долги Ракави Ползавец партија фото облека има роденден шапка дизајн. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. Двојна игла зашиени ребро врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. Засилено три-предвремено затворање на врзување. бебиња еден im hws.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ