• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Девон Ангажман Прстен Стерлинг Сребрена 1ct Cz Женска Ѓумбир Линија Колекција

Девон Ангажман Прстен Стерлинг Сребрена 1ct Cz Женска Ѓумбир Линија Колекција

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Совршен за идните невести, годишнини или како љубовен подарок, ја доловува суштината и на луксузот и на достапноста. Сведок неспоредлив луксуз со Вереничкиот Прстен Девон Пасијанс, извонредна креација Од Колекцијата Ѓумбир лин, со автентична .925 Сребро, овој прстен зрачи со светол, не-оцрнет сјај благодарение на Неговото Позлата на Родиум.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ