• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Неско КТ Електрична Печка За Печење, Сребро

Неско КТ Електрична Печка За Печење, Сребро

 
DEN 1800.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Неско 18 Кт. Печена Печка може да пече цела мисирка, некои велат "до совршенство". Може да пече пита или серија колачиња, зеленчук на пареа, риба ловокрадец или да готви обилна супа. Срцето на Печката за Печење неско од 18 Литри содржи уникатен елемент" Круг На Топлина", густа изолација и автоматска контрола на температурата со целосен опсег за ефикасно печење и печење месо. Празничниот црвен електричен печење е атрактивен додаток на вашата маса или маса за вклучена маса.Карактеристики 1450 Вати Отстранлив емајл cookwellpowlpowd боја бело куќиштекул рачки на допир прилагодлив термостат од 200° до 450°Спецификацииспособност : 18 Qt На Неско 18 Qt. Печена Печка може да пече цела мисирка, некои велат "до совршенство". Може да пече пита или серија колачиња, зеленчук на пареа, риба ловокрадец или да готви обилна супа. Срцето на Печката за Печење неско од 18 Литри содржи уникатен елемент" Круг На Топлина", густа изолација и целосен опсег.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ