• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Куфути Зимска машка женска есенска облека Кошмарот Пред Божиќ Едноставна Мода поп fashion мода

Куфути Зимска машка женска есенска облека Кошмарот Пред Божиќ Едноставна Мода поп fashion мода

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно на барање

опишете : . Име на производот : џемпер со Качулка пуловер со висок растеглив џемпер со качулка унисекс. Дали да носите шапка : да. Должина на ракавот : долг ракав. Детска Големина : 100см, 110см, 120см, 130см, 140см, 150см, 160см, 170см. Големина на возрасни : XXS, XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL, 7 XL, 8 XL.Главни состојки : полиестерски влакна. Карактеристики на материјалот : чувство на руно, еластично. Забелешки : големината е неутрална, ве молиме проверете ја големината лично (видете детална слика за детали). Детали за внатрешни работи на ткаенина : . 1. Структура на ткаенина. Површината на свежата текстура ткаенина е мазна и сјајна, а текстурата е висока. 2. Еколошки и удобен. 3д технологија за пренос на целосна ширина, здрава, еколошка и брза боја; внатрешниот слој содржи кадифе, кој е поудобен за носење. 3. Мека и нежна. Ткаенината е мека и нежна, со добро задржување на топлината и не е лесно да се излезе од форма. Можете да го измерите вашиот дуксер и да го споредите со нашите резултати од мерењето, што ќе го направи совршен избор за вас!. Пакување листа : . 1*структура На Ткаенина Од џемпер со качулка, површината на ткаенината со свежа текстура е мазна и сјајна, а текстурата е висока. Еколошки и удобен,3д технологија за пренос на целосна ширина, здрава, еколошка и брза боја; внатрешниот слој содржи кадифе, кој е поудобен за носење. Мека и нежна,ткаенината е мека и нежна, со добро задржување на топлината и не е лесно да се излезе од форма.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ