• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мека ме- Јан машки чевли со токи

Мека ме- Јан машки чевли со токи

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие машки мокасини во Мека се стилски, удобни и лесни за совпаѓање со повеќето погледи. Подножјето е малку постепено за целодневна удобност. Увезени. Висок квалитет, мала тежина и флексибилна. Висина на пета : 0,5 “(приближно) со висококвалитетна кожа кожа. Стилски секојдневни чевли за удобност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ