• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
& T HTC Amaze 4G Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

& T HTC Amaze 4G Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена или веднаш ќе издадете целосна наплата. Ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти за да добиете замена или поврат.0) технологија, (адаптивен брз полнач) вашата батерија Може да оди од нула до 75% ниво на батерија во рок од само 30 минути, давајќи непосредна употреба на вашиот паметен телефон. Гаранција за безбедност : Повеќе вградени заштитни мерки (сертификација CE / FCC / ROHS) и интелигентна технологија за идентификација на ИЦ, заштити од краток спој, прекумерна, прекумерна, над-напон, прекумерно загревање и над-полнење. Синхронизирање и пренесување датотеки преку кабел за податоци за микро-USB. Автоматски престанува со полнење кога капацитетот на батеријата е полн за да се обезбеди безбедност на вашиот уред и долг живот. Truwire Combo Charger Поставете ги сите други не-брзи уреди, телефони и таблети кои користат микро-USB, со нивната нормална брзина .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ