• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кученце кадифен со бебе

Кученце кадифен со бебе

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Дали сте подготвени за кадифен двојник? Мама може да биде многу добар пријател со гушкање и бебето може да биде вашиот пријател со ознаки. Без оглед на расположението во кое сте, оваа мајка и бебе комбо сигурно ќе ви го направат денот. Тоа е голема вредност од две камбини за цената на една. Пума за кученца со бебе : Возрасен опсег : 3 години и повеќе. Направено од 100 проценти полиестер. Мерки 23 "l x 7" w x 9 "h. Добра вредност за вашата кука со оваа мама и бебе комбо кадифен играчка. Само што е чисто.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ