• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Едноставно маргарит загатка риба правлив чад 70 w 73 h h туширање завеса

Едноставно маргарит загатка риба правлив чад 70 w 73 h h туширање завеса

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Со комбинација на смели бои и стил на плажа, ќе ја сакате Simply Daisy 70 "x 73 " Дасти загатка за чад од риба за туширање од нашата едрилица, сонце и забавна колекција. Вашиот декор за бања ќе биде оживеан со крајбрежната вибрација на оваа завеса за туширање! Ова и сите дизајни од нашата колекција Sail, Sun, & Fun ќе го направат вашиот дом зрачен. Со комбинација на смели бои и стил на плажа, ќе ја сакате Simply Daisy 70 "x 73" правлив чад загатка за риба туш завеса од нашата едрилица, сонце и забавна колекција. Вашиот декор за бања ќе биде оживеан со крајбрежната вибрација на оваа завеса за туширање! Ова и сите дизајни од нашата колекција Sail, Sun, & Fun ќе го направат вашиот дом зрачен . брзо сушење. Машина за перење. 70 "w x 73" ч. 12 дупки за копче за поставување на кука.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ