• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Рефлексија на тимот на Винкрафт Далас Маверикс

Рефлексија на тимот на Винкрафт Далас Маверикс

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесно носете малку на Далас Маверикс гордост со вас во одење со тоа што ќе го подигнете овој рефлективен тим на тимот. Овој додаток на Wincraft ќе ги следи вашите скапоцености додека навивате за вашиот омилен тим. Исто така, се одликува со живописни графики Далас Маверикс и отцепено клип за брз и лесен пристап. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Безобразен клип. Мерки приближно. 22 ''. Увезени. Официјално лиценциран. Вршан јастог затворач. Печатено уметничко дело. Рефлексивна лента. Материјал : 100% полиестер. Бренд : Винкрафт. Површинска миење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ