• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Изматете го женскиот пријатна џемпер од вратот на вратот на вратот

Изматете го женскиот пријатна џемпер од вратот на вратот на вратот

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Џемперот за туника на вратот на Scoop ја комплетира секоја облека до совршенство. Лизгајте го и веднаш ќе се за inубите во супер-згрозеното чувство и тотално лежерно вибрации. Од фармерки до макси здолништа, овој џемпер се впушта во сето тоа. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. тешка категорија; Стич на Jerseyерси. Опуштено вклопување. Деколте со висока инка; Стајлинг на пуловер. Капка рамо; долги ракави. Должина на туника. 85% акрилик/13% најлон/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Изматете го женскиот пријатна џемпер од туника. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ