• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Волшебна патека Сјај во темниот сет свиткување, флекс и крива тркачка патека со LED светлосна играчка за автомобили за деца

Волшебна патека Сјај во темниот сет свиткување, флекс и крива тркачка патека со LED светлосна играчка за автомобили за деца

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет! Избор на ткаенина од високо ниво на платно, што е дополнително густа додека дише удобност. Лесно фиксирање, само поправете ја хамакот со 2 врзувачки жици и врзете ги жиците на дрвјата или столбовите. Лесно за носење. Карактеристики на производот : Бренд : Непостојана употреба : Мебел на отворено_Кустимизиран : Јесил : висина постелнина : hammocksize : Две лични групи : возрасниSpattern : Strips Model Број : Nonitem Тип : Canvas hammockfeature : лесен преносен силен силен лежиште за лежење на лежење на лежиштето : Материјал : Канвас Големина на креветот : 201 86.4 CMTOTAL Долината на должината на креветот : 2018. : 290cmpackage Вклучува : 1 x хамак 1 x носење торба 11 ft Speedway Glowne Racnark Car. LED светлосни тркачки автомобили ја одржуваат патеката блескава. 165 компјутери DIY Flex, и крива на патеката во која било насока . Tracks Toy е сигурен дека ќе го ангажира и забавува вашето дете со часови . Тестирано/безбедно и забавно за возраст од 3-годишна возраст.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ