• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Павки за живеалишта Лугс Хабитат Чука

Павки за живеалишта Лугс Хабитат Чука

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Кога е ова кул, тркалањето со ударите е премногу лесно. Совршено за секојдневно носење, мразот за промена на жените II има јасен горниот и јасна надворешна плоча. Додавање спортски стил на вашиот обичен изглед - овие патики испорачуваат таму каде што ви треба најмногу. Перничена влошка за дополнителна удобност. Текстил горен. Гума надворешна плоча, вулканизирана. Затворање на чипка за прилагодливо, безбедно вклопување, во кој има сопствени очни капаци и класичен хардвер Lugz. Поставата за дишење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ