• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атлетски работи женски атлетизиски плетени салата со џебови

Атлетски работи женски атлетизиски плетени салата со џебови

 
DEN 223.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие разноврсни шорцеви можат да се носат како дневна облека дома или за време на тренингот. Атлетски работи во салата за теретани се карактеризираат со 2x2 ребра за половини и отвори за џеб. Chartенска активна салата за активни теретани : М = 8/10. 4 "inseam. 34% рајон, 63% полиестер, 3% спандекс. Грижа : Машинско миење. Women'sенски теретана е симпатична и стилска. XL, XXL и XXXL. Достапни во неколку бои, вклучувајќи : Бегонија розова, црна саѓи, црна лента за саѓи, сина залив, лесна праска камо, средна сива хедер, лента со овесна каша од овес и многу повеќе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ