• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Француски тост девојки плус училишни униформа рамни предни панталони, големини 10,5-20.5

Француски тост девојки плус училишни униформа рамни предни панталони, големини 10,5-20.5

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Панталоните за подигање со мешавина од памук се стил на абење со сè што работи во и надвор од училницата. Изработени во нашата ткаенина за колена со лесна грижа ™ што е засилена за дополнителна издржливост, тие се детално опишани со прилагодлива половината и две пригодни џебови за цртање. Памук мешавина од треска. 50 тестирани за миење, нашите производи траат по миењето. Енергетски колена ™, дополнителна сила каде што им е најпотребно. Прилагодлива половината, најдобро одговара и просторија за нив да растат. Продолжено табулаторот на половината со затворање на кука и бар. Предни џебови. Функционални јамки на ременот. Машина за перење. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ