• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Boyz n аспираторот - постер за wallидови на лого, 22.375 34

Boyz n аспираторот - постер за wallидови на лого, 22.375 34

 
DEN 175.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој меѓународен трендс Бојс Н Худ - Постерот за лого wallид е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Интернационал Бојс Н Худ - Постери за wallидови на лого : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ