• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Аризона кардинали за бебиња со краток ракав, 3pk

Аризона кардинали за бебиња со краток ракав, 3pk

 
DEN 240.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Подгответе ја вашата мала starвезда со големина на цела starвезда за играта на играта со овој сет со кратки ракави на Baby Baby Baby Baby Boys 3-пакет! Екранот со отпечаток со пуф и контраст, детали за детали за гордо го истакнува логото на кардиналите. Нема да се сомневаме за кого се вкорени вашето мало момче! Пресекувањето на памук/поли мешавина обезбедува меко, удобно чувство што го задржува на врвот на неговата игра бидејќи тој го претставува омилениот тим на вашето семејство. Проширувањето на деколтето на рамото со скут го прави влечењето на каросеријата над главата лесно за мама. Затворањето на предниот дел од предниот дел од предниот дел на предниот дел од предната страна ја одржува должноста за пелена едноставно. Овие предмети се лесни за чистење со машината миење и сува ткаенина! • Вклучува три официјално лиценцирани кардинали на Аризона кардинали за бебиња со кратки ракави за бебиња • Памук / поли -блокирање • лого на кардинали со отпечаток со отпечаток со пуф и контрастна ковертич • увезено • машина за миење / сушење на машината.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ