• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Пијалоци на куќата во богата сина боја платно уметност од Лоис Брајан, златна украсна рамка

Трговска марка ликовна уметност Пијалоци на куќата во богата сина боја платно уметност од Лоис Брајан, златна украсна рамка

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени за висина : Сè уште живот Ова подготвено парче во златна украсна рамка има многу чаши за вино складирани заедно. Печатење од 16x20 giclee под акрилик во златна украсна рамка. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање на репродукции на ликовна уметност со квалитетен музеј. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ