• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Девојче и девојче девојче кратки ракави вратоврска маица и хеланки, активен сет

Девојче и девојче девојче кратки ракави вратоврска маица и хеланки, активен сет

 
DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Таа е силна внатре и надвор! Оставете ја да се активира со оваа претстава RBX сет! Девојки Активни врвни и нозе поставени од RBX . Краток ракав лажичка на вратот на вратот . детални детали за половината . предна храбра графика . повлечете ја главата . Изведба Jerseyерси нозе. Цветен принт . исечена должина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ