• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ноќта На вештерките 1 2 Покриена Платформа

Ноќта На вештерките 1 2 Покриена Платформа

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Дали имате функција која повикува на потпетици, но не и стара пета? Нека овој 5 1/2" Црвена Покриена Платформа Чевли пополнете ја празнината. Тие се забавни, флертувачки и способни да се вклопат насекаде додека се истакнуваат. И ако тоа не е она што го барате во чевли, не знаеме што е тоа. Ноќта на вештерките Женски 5 1/2" Покриена Платформа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ