• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лос Шумска Природа Состав Животни И Инсекти Графичка Уметност Метална Златна Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност

Лос Шумска Природа Состав Животни И Инсекти Графичка Уметност Метална Златна Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво Со Ступел Индустрии Врамени Пловечки Платно Ѕид Уметност. Нашето врвно рачно испружено платно е безбедно монтирано во цврста лесна рамка. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на пловечки уметнички дела. Димензии : 31 х 1.7 х 25 Рамка, 30 х 1.5 х 24 Платно Уметност. Големините На пловечката Рамка Вклучуваат Стандард : 21 х 1,7 х 17 Преголеми : 31 х 1,7 х 25. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашата покачена Рамка Со Дебелина од 1,7 инчи Е совршено надополнување на Нашата Ѕидна Уметност во стилот на платно. Ние користиме само најквалитетни мастила во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено преку издржлива дрвена основа, а потоа безбедно монтирано во Модерна Рамка За Кутии. Уметничкото Дело Се Однесува На : Дивиот Свет, Животните, Цицачите, Водата, На Отворено, Природата, Лосот. Дизајн На Дејв бартолет. Дневна Соба, Дувло, Ходник, Канцеларија, Влез, Работна Соба, Трпезарија или Спална Соба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ