• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Креативно Конвертирање Јасна Торба За Подароци Со Точки

Креативно Конвертирање Јасна Торба За Подароци Со Точки

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Креативно Конвертирање Добијте ги вашите гости во празничниот дух со Овие Црвени И Зелени Божиќни Чанти. Овие чанти со виолончело имаат црвени и зелени точки и се совршени за делење бонбони, услуги или задоволства на вашата празнична или Божиќна забава. Продадени во пакувања од 12, овие чанти за услуга доаѓаат со координативни бендови"До И Од " за персонализиран допир. Креативно Конвертирање 12 Божиќна Торба За Подароци За Печење. Мерки 11.25" х 3.75". Изработени од пластика. Координирајте се со други црвени И зелени божиќни забави и украси.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ